Telsiz Haberlesme Sistemleri Distribütörü

Lisanslı telsiz

Lisanssız telsiz

Telsiz aksesuar

Telsiz fiyatları

Telsiz modelleri

Kaliteli ve ekonomik çözümler

TELSİZ ANONS SİSTEMLERİ

TELSİZ ANONS SESLENDİRME SİSTEMLERİ.

Telsiz Anons Sistemleri, Telsiz Haberlesmesi kullanilarak ( Kablo çekilmeden ) bir binanin içine/disina, bir açik-kapali alana, bir il/ilçe/belde'nin tamamina veya bir kismina, bir caminin içine/disina, bir camiden baska camilere vb. ihtiyaç duyulan her yere, hiçbir kablo baglantisi kullanilmadan özellikle anons veya müzik yayinlarinin pratik ve kaliteli bir sekilde aktarilmasidir.

Telsiz Anons Sistemleri ile yapilacak ses,anons veya müzik yayinlari su yararlari saglar;

- Kablo kirliligi ve görüntü kirliligi önlenir.

- Zaman içerisinde kablolarda yipranmalar nedeniyle olusabilecek zararlarin önüne geçilerek mali tasarruf saglanir,

- Kolay ve pratik kurulum sayesinde zaman tasarrufu saglanir,

- Yer tasarrufu saglanir,

- Sesin yüksek kalitede ve netlikte sistemin kuruldugu bütün noktalardan duyulmasi ile verimlilik artar.

Telsiz Anons Sistemleri, sistemin kurulacagi yerin büyüklügüne ve seslendirmenin amacina göre degisiklik gösterir.Dolayisi ile Kablosuz Seslendirme Ürünleri bu seçime göre belirlenmektedir.Telsiz Anons uygulamalarinda, anons veya müzik yayininin amaci ve yerin büyüklügü belirlendikten sonra ihtiyaca en uygun Kablosuz Seslendirme Ürünleri kullanilarak bir Kablosuz Ses Sistemi olusturulur.Sistemin olusturulmasinda Uzmanlik çok önemlidir.Kablosuz Seslendirme konusunda uzman kisiler tarafindan olusturulacak Telsiz Anons Sistemleri, anons veya müzik yayinlarinin hedef kitleye veya alana iletilmesinde büyük önem tasimaktadir.

Telsiz Anons Sisteminin parçalari; Kablosuz Telsiz Vericisi, Kablosuz Telsiz Alicisi, Hoparlör ve yardimci ekipmanlar.

1- Kablosuz Telsiz Vericisi

Kablosuz Telsiz Vericisi, ses, anons veya müzik yayinlarini telsiz yardimi ile ilgili yerlerdeki kablosuz alicilara veren elektronik cihaz'dir.Kablosuz Telsiz Verici Cihazlar, telsiz yardimi ile ses veya müzigin hoparlörlere aktarilmasi görevini üstlenirler.Kablosuz Telsiz Vericiler farkli modellerde üretilirler.Örn. 'in TX 01 Kablosuz Telsiz Vericisi, el terminali veya pc ile programlanabilme özelligine sahiptir.

2- Kablosuz Telsiz Alicisi

Kablosuz Telsiz Alicisi, Telsiz Vericilerinden gelen ses,anons veya müzik yayinlarini alip ilgili hoparlörlere aktaran elektronik cihaz'dir.Telsiz Alici Cihazlari, bina dis cephelerine veya elektrik direklerine monte edilebilmeleri sayesinde büyük pratiklik saglamaktadirlar.Özel plastik gövdeleri sayesinde her türlü iklim sartlarina dayanikli olup kullanim alanlari çok genistir.

3- Hoparlör

4- Yardimci Ekipmanlar

Sistemin kullanimi kolaydir.Bütün kontrol merkezde yer alan Kablosuz Telsiz Vericisi tarafindan saglanabilir.Sistem sayesinde bölgesel yayin yapilabilmesi mümkündür.Istendigi takdirde, Kablosuz Telsiz Alicilari programlanarak tek tek veya gruplar halinde yayin yapilabilir.Hatta ses seviyeleri bile tek tek veya gruplara göre ayri ayri ayarlanabilir.

Telsiz Anons Sistemleri'nin günümüzde bir çok uygulama alani bulunmaktadir.

Telsizli Anons Sistemleri'nin Uygulama Alanlari'ndan bazilari;

- Camiler

- Belediyeler

- Askeri Alanlar

- Sanayi Siteleri

- Tatil Köyleri ve Oteller

- Köyler ve Küçük Kasabalar

- Fabrikalar

- Park ve Yürüyüs Alanlari

- Tren Garlari ve Otogarlar

- Hastaneler

- Dinlenme tesisleri

Kablosuz Ses Yayın Sistemleri ile ilgili teklif veya sorularınız için lütfen satış temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz. 0216 4571466 

Copyright © Marmara İletişim Elektronik Altyapı ve Servis Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. - Her hakkı saklıdır.
web tasarım : studyocrea