Telsiz Haberlesme Sistemleri Distribütörü

Lisanslı telsiz

Lisanssız telsiz

Telsiz aksesuar

Telsiz fiyatları

Telsiz modelleri

Kaliteli ve ekonomik çözümler

Profesyonel Telsiz Ne Demek?

Profesyonel Telsiz Ne Demek?
Profesyonel telsiz demek; 
BTK tarafından bilgi teknolojileri ve iletişim kurumu veya yetkilendirilmiş OKTH işletmecileri tarafından Marmara Telsiz ve haberleşme sistemleri ltdşti. frekans tahsisi yapması ile  VHF veya UHF  frekans bandında kullanılan telsizler demektir.
Bu telsiz cihazları yapısı itibariyle de profesyonel yapıdadır. güçleri hassasiyetleri nispeten daha iyi durumdadır. uhf frekans bandı aralığı genellikle 400 – 470 mhz frekans bandında yayın yaparlar. Bilgisayar yardımıyla tahsis edilen frekanslar telsize yüklenir. yükleme işlemini telsiz satış  firmaları tarafından yapılır. günümüzde daha çok profesyonel alanlarda kullanmak ve özel frekas tahsisinin istendiği durumlarda kullanılır pmr446 cihazlara nazaran fiyatları yüksektir. bu tip telsizlerin birkaç çeşidi vardır örneğin atex telsizler gibi bu ürünler özel patlayıcı alanlarda kullanılan özel üretilmiş telsizlerdir. deniz telsizleri de profesyonel telsiz ailesindendir. Marin telsizler sadece belli frekanslarda çalışan uluslararası kanalları belli olan ve sadece bu kanallar üzerinden haberleşme sağlayan denizcilerin kullanmış olduğu telsiz ürünleridir. 
Profesyonel telsiz cihazlarının kullanım alanları aşağıdaki gibidir; 
Polis emniyet telsiz sistemleri haberleşmesi, 112 hızır acil telsiz haberleşmesi, belediyeler , kamu kurum ve kuruluşları, jandarma telsiz haberleşmesi, fabrikalar, hastaneler, tersaneler, inşaat firmaları, özel güvenlik firmaları gibi birçok kurum ve kuruluşlarda izne tabi olarak kullanılan telsiz haberleşme cihazlarıdır. bu tip telsizler izin alınmadan şahsi kullanımlara kapalıdır, yasaktır sadece belirlenmiş lisanslanmış izin çerçevesinde kulanılabilir. 
Profesyonel telsiz almayı düşünüyorsanız Marmara iletişim elektronik ltd şti.  telsiz çeşitleri hakkında sizleri bilgilendirerek size en uygun ürünü seçmenize yardımcı olacaktır. Lütfen istek ve sorularınız için bizi arayınız 0216 4571466
Copyright © Marmara İletişim Elektronik Altyapı ve Servis Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. - Her hakkı saklıdır.
web tasarım : studyocrea