Telsiz Haberlesme Sistemleri Distribütörü

Lisanslı telsiz

Lisanssız telsiz

Telsiz aksesuar

Telsiz fiyatları

Telsiz modelleri

Kaliteli ve ekonomik çözümler

TELSİZ TEKNİK SERVİS

Marmara İletişim Elektronik ltd. 
Piyasaya sunduğu ürün ve hizmetlerle çağdaş ve güvenilir bir teknoloji şirketi olmayı başaran ve hizmetlerini Türkak onaylı TSE 13100 Hizmet yeri yeterlilik belgesi ve İSO 9001 : 2015 ve OHSAS 18001 : 2007 İş sağlığı ve güvenliği  standartlarında Bilgi teknolojileri ve iletişim kurumu tarafından yetkilendirilmiş firma olarak yürüten Marmara iletişim elektronik ltd. Telsiz Sistemleri sektörünün önde gelen kuruluşlarından biridir. 

Şirketimiz Distribütörlüğünü üstlendiği ABELL ve WOUXUN markaları ve  Kendi markamızla üretimini yaptırdığımız ZETCOM markası başta olmak üzere  diğer güncel telsiz markalarının satış ve pazarlamasında da elde ettiği başarıyı satış sonrası servis hizmetlerine de yansıtmaktadır.

Tüketici ve bayilerle güvene dayalı bir iş ortaklığında olan Marmara İletişim satış sonrası teknik servis bilgi birikimlerini yeni teknolojilerle doğru orantılı geliştirmekte ve sürekli bir şekilde bakım onarım teknikleri konularında kendini güncellemekte ve eğitim programlarını takip etmektedir.

Marmara iletişim teknik servis ekibi, telsiz sistemleri ile ilgili teknolojik ekipmanlarla donatılmış laboratuarı ve eğitimli ve deneyimli uzman teknik servis kadrosu ile Türkiye'de hızlı kaliteli ve garantili bakım onarım hizmeti vermektedir. Ayrıca diğer şehirlerde bulunan telsiz bayi ve telsiz servisleri sayesinde kurduğu servis ağı ile Türkiye'nin her bölgesine servis hizmeti verebilmektedir.Yerinde bakım onarım veya keşif için saha hizmeti teknik servis ekibimiz tarafından başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutmayı hedefleyen şirketimiz teknik servis departmanında telsiz bakım onarım için özel geliştirilmiş servis yazılımı kullanmakta ve cihaz kabülünden telsiz tamir laboratuarına ve cihaz teslimine kadar tüm süreçler kayıt altında tutulmaktadır. Müşterinin talep etmesi durumunda ürünle ilgili hertürlü bilgi müşteriye hızlı ve doğru bir şekilde sunulabilmektedir.

Kaliteli ürün veya hizmeti doğru fiyata almanın keyfini ve güvenini  hissetmek için bizimle iletişime geçiniz .

TÜM TELSİZ ÇEŞİTLERİNDE ORJİNAL YEDEK PARÇA , PROFESYONEL HİZMET VE GARANTİLİ TEKNİK SERVİS HİZMETİ    

GÜVENİLİR ÇÖZÜM ORTAĞINIZ..
  

Copyright © Marmara İletişim Elektronik Altyapı ve Servis Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. - Her hakkı saklıdır.
web tasarım : studyocrea