Telsiz Haberlesme Sistemleri Distribütörü

Lisansli telsiz, Lisanssiz  telsiz, Telsiz aksesuar, Telsiz fiyatlari, Telsiz modelleri, Kaliteli ve Ekonomik Çözümler

Telsiz,lisanssiz telsiz,motorola telsiz

ABELL TELSIZ ANTENI

ABELL TELSIZ ANTENI

KATEGORİ : TELSIZ AKSESUARLARI
TÜRÜ : TELSIZ SES KAYIT CIHAZLARI
STOK KODU : 012
STOK DURUM : Var
GARANTİ : 12 Ay
FİYAT :  USD
DÖKÜMANLAR
Bu ürün ziyaretçilerimiz tarafından 3950 kere incelenmiştir.

Ürün Açıklaması

ABELL  UHF  KISA EL TELSIZI ANTENI

 

 

AKTARICI SISTEMLERI - RÖLE, REPEATER CIHAZLARI) NASIL ÇALISIR.

VHF, UHF frekanslarinda arazi sekilleri veya  telsiz istasyonlar arasi mesafe haberlesmeyi güçlestirir, bazen de imkansiz hale getiren faktörlerdendir. Bu durumlarda röle ya da aktarici istasyon cihazi denilen birçok cihazlardan istifade edilir.

Aslinda Temel olarak bir röle cihazi yüksek kazançli bir anten, düsük kayipli bir anten kablosu, filtre ünitesi (duplekser), alici ve verici bölümler ile bunlarin kontrol ünitesinden olusturulur. Alici ve verici frekanslari arasinda farklilik bulunan röle cihazlari filtre ünitesinin araciligiyla, alicisinin duydugu isaretleri ayni anda vericisinden güçlendirilmis olarak etrafa yayinlar.
Rölenin bulundugu yerin yükseltisi ile dogru orantili olarak genis bir haberlesme alani alde edilmis olur.

Iki telsiz cihazinin ayni frekanslari farkli oldugu ve aktarici herhangi bir sistemin cihazin yardiminin olmadan yaptiklari görüsmeye "simplex" yakin kanal görüsmesi  denir.

Gönderme ve alma  frekanslarinin farkli degisik oldugu ve aktarici bir sistemin yardimiyla yapilan telsiz görüsmelerinde ise "semiduplex" görüsme denilirr. Semiduplex ve simplex telsiz haberlesmelerinde telsiz cihazlarinin alici ve verici bölümleri ayni anda çalismazlar.
Röle repeater cihazlari ise full dupleks çalisan cihazlardir. telsiz ücret tarifesi ve okth telsiz tarifesi ,telsiz izinleri,okth firmalari hakkinda bilgiler  

 

"

Pratik Bilgiler

Kullanım Koşulları

Bizden Haberler

Formlar